All Products
Keywords [ silver sintered metal fiber ] match 6 Products.
Silver Conductive 12um Sintered Metal Fiber With SGS Certification
| Material: | Stiainless Steel |
|---|---|
| Cutting Length: | 50mm |
| Diameter: | 12um |
12micron High Strength Superfine Fiber
| Product Name: | Metal Fiber |
|---|---|
| Diameter: | 4.5um--12um |
| Feature: | High Strength ,superfine Fibre |
Metal Fiber Cutting Silver Broken Staple Fiber Average Length 35-48mm
| Material: | 316L Or Fecral Fiber |
|---|---|
| Diameter: | 12um~22um |
| Length: | 38~110mm |
Silver 1.5kg/m2 60 Micron 316L Stainless Steel Fiber Felt 88% Porosity
| Material: | Stiainless Steel |
|---|---|
| Metal: | 316l |
| Technic: | Vacumm Sintering |
Silver 22um Stainless Steel Conductive Fiber With 110mm Length
| Material: | 316L |
|---|---|
| Diameter: | 12um~22um |
| Length: | 38~110mm |
Titanium Material Hydrogen Fuel Cell Hydrogen Energy Utilization
| Material: | Titanium |
|---|---|
| Colour: | Silver |
| Thickness: | 0.25mm\0.4mm\0.5mm |
1

