All Products
Keywords [ anti static fiber 8m ] match 7 Products.
Anti Static 0.43g/m 4um Sintered Metal Fiber ROHS Certification
| Material: | 316L |
|---|---|
| Diameter: | 4um |
| Weight: | 0.43g/m |
Anti Static Corrosion Proof Sintered Metal Fiber SGS Certified
| Type: | Antistatic |
|---|---|
| Application: | Brush |
| Material: | 316L Stainless Steel |
Super Fine 1-100um Corrosion Resistant Stainless Steel Sintered Metal Fiber with High Electrical Conductivity
| Color: | Grey |
|---|---|
| Material: | 316L 302 304 430 434 |
| Application: | Textile,filtration,metallurgy, Civil And Industry |
12um Stainless Steel Fiber , 0.12g/M Anti Static Blended Yarn
| Material: | 316L,304 |
|---|---|
| Features: | Conductive |
| MOQ: | 10kg |
304/316L Stainless Steel Fiber Twist Thread with Radiation-Proof and 500 Degree Temperature Resistance
| Material: | 304/316L |
|---|---|
| Properties: | Radiation-proof |
| MOQ: | 10kg |
Urtra fine 12micron for Intelligent Clothes
| Application: | Intelligent Clothes |
|---|---|
| Resistance: | 2-60 Ω/m,Customized |
| Diameter: | 12um/14um |
316L 14um 90*2 Filaments With Grey PFA Coating For Flexible Heating Elements,Heating Mats For Infrared Heaters
| Material: | 316L |
|---|---|
| Color: | Grey PFA Coating |
| Outside Diameter: | 0.6mm |
1

