All Products
Keywords [ rust resistant stainless steel fiber ] match 14 Products.
Rust Resistant Stainless Steel Fiber , 6um Diameter Twist Clothing Sew Thread
| Material: | SUS304 |
|---|---|
| Properties: | Radiation-proof |
| MOQ: | 10kg |
74% Porosity Stainless Steel Filter Disc , Rust Resistant Sintered Felt
| Material: | Stainless Steel |
|---|---|
| Application: | Industry Filtering |
| Temperature: | 300~500 Centi Degree |
Rust Resistant 0.9mm Thickness Sintered Metal Fiber ROHS Certified
| Material: | Stiainless Steel |
|---|---|
| Component: | 100% 316L |
| Processing: | Plain Waving |
Anti Rust 35um Stainless Steel Conductive Fiber SGS Approved
| Packing: | Paper Carton |
|---|---|
| MOQ: | 10kg |
| Temperature: | 1000centi Degree |
Rust Resistant Conductive 6um Metallic Metal Fiber For Pregnant Clothes
| Features: | Conductive |
|---|---|
| Type: | 6um |
| Material: | 316L |
Rust Resistant 7 Micron Sintered Metal Fiber Felt 73% Porosity
| Type: | HT-HP7 |
|---|---|
| Diamter: | 7um |
| Weight: | 1200g/m2 |
ROHS Rust Resistant 10mm Length Carbon Black Masterbatch For Medical Bed Wheels
| Material: | Stiainless Steel |
|---|---|
| Application: | Antistatic Wheels |
| Industry: | Electronic |
SUS 1.2g/Cc Conductive Masterbatch Rust Resistant For PC
| Color: | Grey |
|---|---|
| Material: | SUS,MFA |
| Properties: | Conductive |
18um Sintered Metal Fiber Rust Resistant , 12g/M Metal Composite Wire
| Material: | Frcral |
|---|---|
| Diameter: | 12um~22um |
| Length: | 38~110mm |
Anti Rust 25um Sintered Metal Fiber Felt 79% Porosity For Dust Precipitator
| Diameter: | 25um |
|---|---|
| Weight: | 1050g/m2 |
| Thickness: | 0.62mm |

