All Products
Keywords [ black conductive masterbatch ] match 9 Products.
Conductive Masterbatch For Antistatic Wheels
| Material: | SUS,resin |
|---|---|
| Properties: | Conductive |
| Application: | Medical Wheels |
ROHS 2mm Diameter Carbon Black Conductive Masterbatch For EMI Injection
| Usage: | Plastic Addictive |
|---|---|
| Content: | Stainless Fiber,resin, |
| Applied: | ESD,EMI |
Electrically SUS 70% Conductive Masterbatch Heat Resistant
| Material: | SUS 70% |
|---|---|
| Properties: | Conductive Material |
| Application: | Medical Brackets |
Plastic Conductive Masterbatch 75% Stainless Steel Fiber With 25% Thermoplastic Resin
| Type: | HT-CH75 |
|---|---|
| Diameter: | 8um |
| Length: | 10mm |
Reach Approved 10000f Filament Conductive Masterbatch For Signal Wire
| Material: | PFA 40% |
|---|---|
| Properties: | Conductive Material |
| Application: | Medical Brackets |
Conductive Plastic Masterbatch
| Diameter: | 6.5um,8um,11um |
|---|---|
| Cutting Length: | 4~10mm |
| Fiber Content: | 60%/75% |
Grey Anti Static SUS Conductive ABS Plastic For Medical Bed Wheels
| Color: | Grey |
|---|---|
| Material: | SUS,MFA |
| Packing: | Paper Carton |
ROHS Rust Resistant 10mm Length Carbon Black Masterbatch For Medical Bed Wheels
| Material: | Stiainless Steel |
|---|---|
| Application: | Antistatic Wheels |
| Industry: | Electronic |
ROHS 4mm Length Conductive Plastic Pellets Rustproof For Electronic Covers
| Color: | Black |
|---|---|
| Cutting Length: | 4mm |
| Material: | PFA, SUS |
1

