All Products
Keywords [ high temperature sintered metal fiber ] match 110 Products.
Anti Rust 25um Sintered Metal Fiber Felt 79% Porosity For Dust Precipitator
| Diameter: | 25um |
|---|---|
| Weight: | 1050g/m2 |
| Thickness: | 0.62mm |
Anti Static 20.68k/M 4um Sintered Metal Fiber With ROHS Approved
| Type: | Metal Fiber |
|---|---|
| Length: | Customize Length |
| Material: | Stiainless Steel |
18um Sintered Metal Fiber Rust Resistant , 12g/M Metal Composite Wire
| Material: | Frcral |
|---|---|
| Diameter: | 12um~22um |
| Length: | 38~110mm |
Conductive 30um Sintered Metal Fiber Corrosion Resistant
| MOQ: | 10kg |
|---|---|
| Temperature: | 1000centi Degree |
| Material: | Fecral |
100f Filament Sintered Metal Fiber , SGS Approved Twist Clothing Sew Thread
| Material: | 316L |
|---|---|
| Type: | 12um*100f*3 |
| Filament: | 100f |
Anti Static 0.43g/m 4um Sintered Metal Fiber ROHS Certification
| Material: | 316L |
|---|---|
| Diameter: | 4um |
| Weight: | 0.43g/m |
SGS Rustproof Sintered Metal Fiber Felt For Indtrial Viscose Filtering
| Material: | 316 |
|---|---|
| Application: | Industry Filtering |
| Temperature: | 300~500 Centi Degree |
80um Diameter 500g/M2 Sintered Metal Fiber Felt Anti Corrosion
| Material: | 316L |
|---|---|
| Weight: | 500g/m2 |
| Diameter: | 2um~80um |
600g/M2 5um Sintered Metal Fiber Felt Corrosion Resistant
| Material: | 316L |
|---|---|
| Temperature: | 300~500 Centi Degree |
| Weight: | 600g/m2 |
Anti Rust 1180x750mm Sintered Metal Fiber Felt ROHS Certification
| Material: | 316L |
|---|---|
| Type: | MP5 |
| Diameter: | 5um |

